PROJE UYGULAMA
MALZEME TEDARİĞİ
İŞ PARTNERLİĞİ
Linkler
Takvim
Site Haritası

HAKKIMIZDA

                  

     Temelini 2009 yılında attığımız GULBEY COMPANY  olarak geçmişteki inşaat sektörünün içinden gelmişliğin  verdiği tecrübe ile Irak inşaat sektörüne hızlı bir giriş yaptık. İlk önce  Irak’ta ilk teleskobik direk üretimi yapan fırma olarak inşaat piyasasına girip devamında iskele kiralama ve inşaat malzemelerinide ürün yelpazesine ilave ederek , 20 kişilik deneyimli personeli, 8  araçlık lojistik filosu, 16.000 çeşide ulaşan geniş ürün yelpazesi ile GÜLBEY Co., uygun fiyat, iyi kalite, doğru ve hızlı teslimat, satış sonrası sınırsız destek ilkesiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedır.

    Firmamızın merkezi Türkiye-İstanbul’dadır. Pazarlama ve satışımızı,   kapalı depo sahası ve Erbil Merkez Şube  , Bağdat Merkez Şubesi  ve Bağdat şubesi olmak üzere Irak genelinde 3 şubemizle müşterilerimize hizmet etmekten memnuniyet duymaktayız.

  GÜLBEY  Co. özveri gösteren çalışanlarıyla, yurtiçi ve yurtdışındaki tedarikçileriyle ve siz değerli iş ortaklarımızın güveniyle kendi sektöründe marka olmuştur. Şirketimizin çalışma prensibi olan zamanında ve süratli hizmet anlayışı ile siz değerli iş  ortaklarımızın güvenine sadık kalarak, büyüme hızımızı artırmayı ve daha geniş ürün yelpazesiyle sizlere daha iyi hizmet vermeyi hedeflemekteyız
     Göstermiş olduğunuz itimat ve desteğinizden ötürü teşekkürü bir borç biliriz.


İnş. Müh. Volkan GÜLER
Yönetim Kurulu Başkanı

   

    

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret216803
Hava Durumu